מה זה BackOrder של דומיין? | רישום דומיינים פג תוקף מהר

איך תופסים דומיין פג תוקף מהר? מה זה שירות רישום אוטומטי של דומיין? במאמר הבא אנחנו נרחיב על כלי BackOrder עבור הזמנה מוקדמת של דומיינים פוקעים.

תוכן עניינים

בלוג קידום - טאמבנייל - מה זה באק אורדר של דומיין - 001 - דחוס

מה זה BackOrder של דומיין?

בעולם הדומיינים הכוונה של המושג BackOrder הינה לשירות של רישום דומיין פג תוקף בצורה אוטומטית. לאחר שבעלים של דומיין כלשהו שוכח לחדש את הדומיין שלו או מחליט להפסיק פעילות אז הדומיין משתחרר לציבור הרחב. הרבה פעמים דומיינים אלו בעלי ביקוש ותחרות גדולה. פה בדיוק נכנס שירות הבאק אורדר לתמונה. בעזרת שירות זה אתם תוכלו להזמין רישום אוטומטי לשנייה שהדומיין משתחרר לציבור. ככה אתם מגדילים לעצמכם את הסיכוי לזכות בדומיין מבוקש שתוקפו נפקע הרגע.

מתי ניתן להשתמש בשירות BackOrder?

לאחר שהבעלים של הדומיין לא חידש את רישיון הדומיין שלו, ישנה תקופה של 90 ימים בהם אומנם הדומיין לא רשום על שמו, אך יש לו את הבלעדיות לחדש את הרישיון. תקופת זמן זאת מאפשר לבעל הדומיין לחדש את הדומיין במקרה שהוא שכח ממנו.

אם לאחר אותם 90 ימים הבעלים של הדומיין לא יחדש את הדומיין, אז הדומיין ישתחרר לציבור הרחב בשעה 00:00 בדיוק. ככל שהדומיין יותר אטרקטיבי ככה התחרות עליו גדולה יותר ולכן פה נכנס שירות הBackOrder להגדיל לכם את הסיכויים לזכות בזהב כמו דומיין פרימיום.

איך עושים BackOrder של דומיין?

ניתן להשתמש בשירות דרך אחרת מחברות הדומיינים בישראל. נכון לרגע כתיבת המאמר יש בשוק 3 חברות דומיינים אשר נותנות שירות BackOrder עבור הזמנה אוטומטית בעת שחרור הדומיין בחצות.

1. רשם הדומיינים MyNames
2. רשם הדומיינים Domain The Net
3. רשם הדומיינים Galcom

תעשו בדיקת דומיין לפני ביצוע BackOrder!

חשוב לבצע בדיקות לפני רכישת דומיינים ולראות את ההיסטוריה של הדומיין על מנת להיות בטוחים שזה הדבר הנכון ביותר עבורכם. בנוסף כדאי להסיק את איכות הדומיין לפני הפקיעה על מנת שתדאו להיערך בהתאם. ככל שהדומיין יהיה יותר אטרקטיבי משמע הביקוש אליו יהיה גדול יותר ככה הסיכוי שלכם לתפוס אותו יהיה קטן יותר. במקרים אלו שירות הBackOrder הוא הדבר הנכון עבורכם.

חשוב לציין שזה שאתם משתמשים בשירות BackOrder בהכרח מבטיח את זה שאתם אלו שתזכו בדומיין. השירות מגדיל לכם את הסיכויים בצורה משמעותית. איך כפי שצויין קודם, ישנן מספר חברות דומיינים שמציעות שירות BackOrder וכל אלפית שנייה משחקת פה תפקיד.

אהבתם את המדריך? שתפו את החברים!

פייסבוק
וואטסאפ
טלגרם
אימייל

יש לכם שאלות? תשאירו תגובה!

עוד בנושא

הישארו מעודכנים

המלצה על צד שלישי